Banana Republic 2010 Sonbahar Koleksiyonu

8/25/2010

BANANA REPUBLIC (2)

Güçlü... Stil sahibi… Banana Republic’in sonbahar koleksiyonu bu etkileyici ifadelerden ilham alınarak hazırlandı. Günün her anı, her ortamda rahat ve şık olmayı seçenlerin ihtiyaçlarından yola çıkarak hazırlanan Banana Republic’in 2010 Sonbahar koleksiyonu, stiliyle kendini ifade etmek isteyenlerin tercihi olacak.

Banana Republic’in Tasarım Direktörü Simon Kneen, bu sene maskülen parçalara feminen detaylar ekleyerek ya da sade bir bluzu zarif dokumalarla zenginleştirerek, günün her saati giyilebilecek tasarımlar yarattıklarını belirtiyor.

Banana Republic 2010 Sonbahar koleksiyonu

Erkek koleksiyonunda ise farklı tarz parçalar yine bir arada kullanılıyor. Bu sezon, şık ceketlerin spor bir pantolonla, dar kesimli kumaş pantolonların ise günlük bir t-shirt ile tamamlandıklarını sıkça göreceğiz. Özel dikilmiş hissi veren blazer ceketlerin içine ince yünlü süveterler, mükemmel kesimli gömlekler giyebilir ya da beyaz gündelik bir t-shirt ile tamamlanarak spor bir tarz yakalayabilirsiniz.

Geneline gri, asker yeşili ve bejin tonları hakim olan 2010 Sonbahar-Kış koleksiyonu, bu sezon tasarımcıların sıkça kullandığı pudra ve mor tonları ile canlanıyor. Kontrastların etkisi; yakası özel tasarım baskılı, fırfırlı ya da taşlarla süslü sade bluzlerde de görülüyor.

Bu sezon herşeyle rahatlıkla giyebileceğiniz hırkalar ise feminen ve rahat bir stilin yapı taşlarını oluşturuyorlar. Banana Republic’in vazgeçilmez parçalarından ipek bluzlara eklenen modern detaylarla klasik yeniden yorumlanırken, farklı renklerde kaşmir atkılar ve şık trençkotlar giydiğinizi herşeye rahatça uyum sağlıyorlar.

*basin bulteni

You Might Also Like

1 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!