Flormar 2011 Bahar Makyajı Modası {Flormar Fiyatları}

3/23/2011

Flormar Ultra Eyeliner, yedi farklı rengiyle gözlerinizi ön plana çıkarıyor. Özellikle gece mavisi, altın ve mor renkler sezon makyajında bakışlara derinlik katıyor. Gözlerinizi daha da belirginleştirmek isterseniz, alt göz kapağınıza kirpikleriniz boyunca ince bir çizgiyi göz renginizden daha koyu renkteki bir kalem ile çekebilirsiniz. Flormar Ultra Eyeliner Fiyatı: 7.05 TL {Bu kalemlerin ye$il ve siyah renklerini kullaniyorum. Piyasada ki pek cok akmayan goz kalemine hem renk yogunlugu hem de kalitesiyle fark atar. Her urun icin bu kadar iddiali konusmam. Sadece deneyin ve gorun!}Bu sezon pembe ve açık renk allıklar karşımıza sıkça çıkıyor. Şeftali ve tonlarını kullanarak elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Selection Terracotta Allık birbirinden güzel renkleri ile yanaklarınıza renk veriyor. Kayısı, gül ve şeftali renkli allıklar, yüze sağlıklı bir ışıltı verirken, özellikle alın, yanaklar ve burun kemiğine sürülen gölgeler, cildinize taze bir aydınlık katıyor. Selection Terracotta Allık Fiyatı: 22.50 TL
Flormar 2011 Bahar göz makyajı modası, gölgelerin göz kapaklarına hakimiyetiyle ön plana çıkacak. Meyve püresi tonlarındaki turuncu ve yeşil gibi renklerin dikkat çektiği göz makyajı, yoğun gölgelerle tamamlanıyor. Flormar Matte Terracotta Far ile siz de modaya ayak uyduracak, canlı ve dikkat çekici göz makyajınızla 2011 Bahar modasının favorisi olacaksınız.

Yağmur ormanı egzotizmi ve tropik fırtınalara dayanan bir makyaj yaratmak için gözlerinizi, siyah kalem ile çekilen bir çerçeve ile vurgulayabilirsiniz. Çimen yeşili renklerini ön plana çıkarmak için, gölgeleri yoğunlaştırmak üzere ıslak fırça ile uygulayabilirsiniz.

Matte Terocotta Far Fiyatı: 19.00 TL

*basin bulteni

You Might Also Like

6 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!

 1. Yeni seriyi bilmem ama bendeki göz kalemi nefretlik... Flormar'ın birçok ürününü kullandım memnun da kaldım ama göz kaleminde sınıfta kaldı.

  Ayrıca baştaki mankenlerin makyajı bahar değil de daha çok kış makyajına benziyor. Koyu renk dudaklar, kalemlerle çevrelenmiş gözler... Açıkçası bahar makyajı için biraz ağır kaçmış. Başarılı bulmadım.

  YanıtlaSil
 2. ben göz kalemi olarak Flormar Ultra Eyeliner kullanıyorum gerçekten çok memnunum özellikle en çok kullanılan siyah kaleminden
  ve ayrıca allıkları da çok güzel

  bence flormar ürünleri piyasadaki pahalı ürünler ile yarışabilir nitelik kazandı.fiyat olarak da gerçekten uygun.

  YanıtlaSil
 3. fotograftaki photoshop sonsuz kere başarısız..o kızın boynu nedir öyle ya kopacak gibi...

  YanıtlaSil
 4. Bu kalemlerden siyah olanı bende kullanıyorum. Bence de şahane.

  YanıtlaSil
 5. göz ve dudak kalemlerinden ve allıklarından çok memnunum ben de.. flormarın gelişimini keyifle izliyorum :)

  YanıtlaSil
 6. Ha bir milyoncudan almışsın ha flormar'dan, ama flormar ünlü olduğu için artık 7 lira yapmış göz kalemini. Kadınlara haksızlık yapılıyor bu konuda. Gidip beşiktaş'taki bi milyoncudan aynı kalitede kalem vs alabilirler. (kabalcı'nın karşısında)

  Kötülemek için yazmıyorum 2 liraya almak var 7 liraya almak var arada 5 lira var. Herkesin iyiliğini istiyorum neden bi markayı zengin edelim ki birmilyoncu gibiyse?

  YanıtlaSil