Coca-Cola Lisanslı Ürünlerini Kanyon’un B2 katında Satışa Çıkardı!

4/30/2011Coca-Cola’nın renkli ve nostaljik dünyası sizi bekliyor!

125. yıldönümünde tüketicisine farklı bir deneyimi sunmayı hedefleyen Coca-Cola,
lisanslı ürünlerini Türkiye’de ilk kez satışa sunuyor.Şimdiye kadar Coca-Cola tutkunlarının ya da koleksiyonerlerin evlerini, odalarını, mutfaklarını ve ofislerini süsleyen Coca-Cola lisanslı ürünlerine artık siz de sahip olabilir ve belki de koleksiyonerlik dünyasına adım atabilirsiniz. Temmuz ayına kadar Kanyon’da yer alacak Nostaljik Coca-Cola Kamyonu sizi Coca-Cola’nın bu renkli dünyasına davet ediyor.


Kendinizi film karesinde hissedeceğiniz bu kamyonda tekstil ürünlerinden mutfak ürünlerine, ahşap tasarımlardan teknolojik aletlere, kırtasiye ürünlerinden çantaya kadar geniş yelpazede bir ürün grubu yer alıyor. Coca-Cola markalı ürünlerin satışa sunulduğu Nostaljik Coca-Cola Kamyonu’nda özellikle vintage görünümlü teneke ve ahşap ürünler Türkiye’de ilk kez satışa sunulduğundan farklı hediye alternatifleri arayanlar için de kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Coca-Cola lisanslı ürünlerin yanı sıra, Kanyon’da yer alan nostaljik kamyon da en az ürünler kadar dikkat çekiyor. Coca-Cola’nın lisanslı ürünleri için özel olarak renove edilen 1967 model kamyon, alışveriş merkezi ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor.
Temmuz ayına kadar Kanyon’un B2 katında yer alacak olan Nostaljik Coca-Cola Kamyonu’na uğramayı unutmayın...

You Might Also Like

2 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!

  1. fiyatlar ne civardadır acaba çook güzelmiş.

    YanıtlaSil
  2. Ben de bir kaç hafta önce Kanyon'da bu şipşirin kamyonu görür görmez yanına gitmiştim o kadar orjinal ve güzel ki ürünleri hemen bir tane bardak altlığı ve teneke kutu aldım. Fiyatları ne çok ucuz ne çok pahalı kaliteli dekor eşyalarının muadili. Coca Cola kesinlikle çok başarılı bir marka marketteki diğer herhangi bir içeçek markasının logosunun bulunduğu bir eşyayı normalde ister mi insanlar? Asla! ama cola çoook farklı..

    http://betwinus.blogspot.com/

    YanıtlaSil