Hayden Panettiere

4/15/2011


Hep ayni tarz elbise modelleri, hep ayni sac modeli, hep ayni makyaj... Kisaca Hayden Panettiere hep ayni. Bu genc yasta boylesi monoton bir stil! Kotu mu? Asla! Ama sIkIci.

You Might Also Like

10 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!

 1. cildi ışıl ışıl bayılıyorummm böyle fresh ciltlere!


  http://kelebebek.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. herşey tamam! sıkıcılık falan bir yana, bu ayaklarına en az bir (!) numara büyük gelen ayakkabılarla nasıl da yürüyorlar? merak konusu...

  YanıtlaSil
 3. ayakkabı 2 numara büyük , elbisenin etek kıvrımı çok başarısız, cilt & makyaj mükemmel. Ben gözlerime böyle siyah eyeliner ya da kalem çektiğimde berbat bir görüntü oluşuyor. nasıl oluyor da böyle bir görüntü sağlanıyor anlamıyorum :( çok denedim ah olmadı ..

  YanıtlaSil
 4. ayakkabısı büyük gelmiş ama

  YanıtlaSil
 5. kafası kocaman:(

  YanıtlaSil
 6. yine 2 numara buyuk ayakkabı:( ancakelbise, makyaj ve sade takı olayı çok hoş
  nesli

  YanıtlaSil
 7. sanırım biraz kolaya kaçıyor:)

  YanıtlaSil
 8. hep aynı sac modeli derken bu kız sacını kızıla, kahveye boyattı boydan boya kısalttı;uzaltı hemde 2-3 sene icerisinde. AYnı fikirde olmadıgımızı sölyebilirim. Blake Lively gibi hep sarı uzun saclı olması mı onu daha az sıkıcı yapıp begenilir kılcak????

  YanıtlaSil
 9. herkesin bir tarzi vardir

  YanıtlaSil
 10. Banucum bahar geldi.Düğün nişan sezonu başladı.Bizi abiye,gelinlik,gelin saçı-makyajı,gelin aksesuarları,nikah şekerleri,düğün süslemeleri,davetiye..vs..vs seçmelerine boğarmısın.Evlenenlere derman olsun.Diğerlerine zevk olsun.

  YanıtlaSil