Reiki Nedir?

3/13/2014

reiki ne işe yarar?

Reiki İle Hayata Yeniden Merhaba…

Sıkıntıların Anahtarı Avucunuzun İçinde…

Sıkıntılı günleri geride bırakmak, aşk hayatınızı düzene sokmak ve tüm olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırmak mı istiyorsunuz? Reiki tam size göre bir şifa tekniği…

Günümüzde artık birçok insan alternatif tekniklerde kendisini geliştirerek yaşamın olumsuz etkilerinden kurtuluyor. Peki, nasıl oluyor diyorsanız Reiki Master ve Uzman Astrolog Su Karakuş, Reiki ile hayatımızda yapabilmeğimiz değişiklikler hakkında bilinmeyenleri anlatıyor.

Reiki Nedir Diyorsanız…

Ruhsal yaşam enerjisini yükselten bu tekniklerin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Kullanımı en kolay şifa terapilerinden biridir ver herkes rahatça uygulayabilir.

Reiki kelimesi Japonca'da “Transandantal”ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir.

Beden-Ruh dengesini düzenler ve aynı zamanda biyoenerji kapasitesini çoğaltır.

Ellerimizde ve tüm bedenimizde bu enerjiyi hissedebiliriz. Bu şekilde tüm çakralarınızı açarak kendinizi olumsuzluklardan arındırabilir ve çevrenizdekilere bu olumsuzluklardan arınmaları için bir şifa aracı olabilirsiniz.

Hayat İlişkinizi Rahat Bırakmaz, Reiki İlişkinizi Yoluna Koyar…
Reiki’nin uygulama alanını dilediğiniz gibi genişletebilir, yaşamınızın her dakikasına yayabilirsiniz. Hatta bu şifa çalışmasını çocuklarınız, eşiniz, anneniz, sevdiğiniz arkadaşlarınız için de kullanabilirsiniz. Tabii Reiki’ye uyumlanmış olmanız gerekiyor.

Yeni Bir İlişki İstiyorsanız…
Seveceğiniz kişide olmasını istediğiniz nitelikleri, özellikleri biliyor musunuz? Bilmiyor ve hatta üstünde hiç düşünmediğinizi şu anda fark ediyorsanız kendinize düşünmek için birkaç gün veya birkaç hafta tanımalısınız. Sevginizi kazanacak nitelikleri bir kağıda yazın. Burada ne dilediğiniz çok önemli. Gerçekten ne istediğinizi tam olarak belirleyin. Geri dönülmez bir yola girmiş olabilirsiniz. Baş bölgenize göndereceğiniz Reiki’den sonra bu listeyi hazırlamanız en iyisi.

Listeyi bir kutuya yerleştirin, kutuyu avuçlarınızın içine alın veya kâğıdı katlayıp elinizde tutun. Kutu metal olmamalı. 15 dakika Reiki gönderin. Bu uygulamayı 21 gün boyunca sürdürün. Bu şeklide gönderdiğiniz enerji sayesinde hayat size olumlu yanıt verecektir.

Var Olan İlişkinizi İyileştirmek İçin…
Reiki yolunda gitmeyen ilişkiler için de bir şifa kaynağıdır. İleri seviyelerde ilişkinizi, buluştuğunuz andaki ortama Reiki göndermekle aranızdaki problemlerin kendiliğinden ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bu yetmezse sorunların kaynağına Reiki göndermekle aklınıza bile gelmeyen problemleri henüz başlamadan çözebilirsiniz.

Cinsel Yaşamınızı İyileştirmek İçin Reiki…
Cinsel problemler ayrılık nedenlerinin başında gelir ve bir araştırmaya göre erkeklerin %80’i cinsel fonksiyon bozukluğu yaşamakta ve bu durumu kabul etmemektedirler.

Reiki’yi stres altındaki partnerinizin başına, düşüncelerine göndermeniz ve cinsel sorunlarınızın kaynağına göndermeniz de cinsel yaşamınızın bilinmeyen sorun kaynaklarını ortadan kaldırır.

Su Karakuş
Astroloji Uzmanı –Reiki Master

-basin bulteni

You Might Also Like

2 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!

  1. ben birinci seviye uyumlamamı seneler önce almıştım, pek meraklıydım her gece kendime reiki yapıyordum evde başı ağrıyana sırtı kaşınana hep reiki yaptım aylarca :)fiziksel yararı konusunda çok bir şey söylemek istemiyorum ama yapan da yapılan da psikolojik olarak rahatlama yaşıyor. iyi ki hatırladım yeniden başlayayım. Ama bu basın bülteninde reiki sanki secret çalışması gibi anlatılmış oysa reiki bir meditasyon hatta tedavi şekli. pek çok hastalık ( mental ve fiziksel ) reiki ile çözülebiliyor. bu akşam suyumu içip reikimi yapıyorum...

    YanıtlaSil
  2. Ben de yıllardır reiki ile ilgileniyorum ve bir süredir reiki öğretiyorum, bu yazıda anlatıldığı gibi birşey değil pek reiki. Elleri kullanarak yapıldığı ve binlerce yıllık bir şifa enerjisi olduğu doğru. Fakat yaz, kutuya koy reiki yap gelsin istediklerin diye birşey yok. O "secret" oluyor.. Reiki hem ruhsal hem fiziksel şifa vermeye yönelik saf bir enerjidir. Ayrıca benim uyarmak istediğim bir konu daha var, bu tarz spritüel konular abartılıp yanlış kullanılmaya çok açık, o yüzden lütfen ortalarda dolanan şarlatanlara kimse inanmasın. Uzaktan inisiasyon (uyumlama) diye birşey yok örneğin ya da reikide ulu masterlar gurular falan yok..
    Ve son olarak, çok şey değiştiriyor insanın hayatında..Ben doğru kişilerden eğitim alınarak yapılmasının çok fayda getirdiğini bizzat yaşadım, tavsiye ediyorum.

    Sevgiler

    YanıtlaSil