Rüküş ne demek ?

4/23/2011


Ruku$ ne demek? Ruku$ Christina Aguilera demek!

You Might Also Like

9 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!

 1. onu hiç bu kadar kilolu görmemiştim. saçları kalitesiz bebeklerin naylon saçlarına dönmüş, artık açtırmayı bıraksa keşke. kırmızı ruj eskiden çok yakıştırdığım bir şeydi ona ama artık sadece cansız bir ifade verdiğini düşünüyorum. bari fileli çorapla o ayakkabıları giymeseydi. pazardan alınan sütyenlerde bulunan o çiçek deseninin simsiyah kıyafette ne işi var diye sormaya sıra zor geldi. of yoruldum :)

  YanıtlaSil
 2. christina aguilera burda bir gay barın açılışında..bu organızaysonun diğer fotolarında kulüpte çalışan gay lerın gıyındıgı gibi gıyınmiş.gayet normla yani.ama kılo aldığı cok acık o da sanırım boşanmadan kaynaklansa gerek

  YanıtlaSil
 3. Salıncakta iki kişi 19.04.2011 tarihinde yayınlanan gümrük genelgesi ile yurtdışından ilaç,besin takviyesi ,kozmetik parfüm..
  Tüm bunların alımları yasaklandı.Durumdan birçok kişinin haberi yok.Paketleri gümrükyte kalıyor ütfen konu ile ilgili bir posta hazırla ve mümkünse facebook sayfasının linkini paylaş
  http://www.facebook.com/home.php?sk=group_141038985968157&ap=1

  YanıtlaSil
 4. christina değil bu, estetik yaptırmış banu alkan olmalı. ya da banu alkanın zevki christina'nın içine kaçtı. siz karar verin bence.

  YanıtlaSil
 5. iyice abarttılar bu iç çamaşırlı kıyafetleri (!) rüküş ötesi.

  YanıtlaSil
 6. boğum boğum
  http://darkhighfashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. muhteşem sesi var ama bu kıyafetle kendisini rezil etmiş...

  YanıtlaSil
 8. Bu neeeaa, hadi sesin, yeteneğin olmaz, başka şekilde medyada yer almak istersin ama bu çok fena, dirty gunlerinden bile fena, belki kostumlu partiye gidiyordur?

  YanıtlaSil
 9. Banu Alkan'a benziyor kilolarını örtmek için üzerine aldığı o tüylü şeyle

  YanıtlaSil