Sahte çanta nasıl anlaşılır? Çakma çantalardan uzak durma rehberi!

9/11/2016


Çantalar biz kadınların en önemli aksesuarlarından birisi. Hep derim. Bir kadının dolabında en iki adet kaliteli çanta olmalı. Bunu bir yatırım gibi görün. 10 tane dandik çantanız olacağına iki tane kaliteli çantanız olsun. Biri günlük kullanım için, diğeri ise özel günler için. Hem daha uzun süre kullanırsınız hem de sahte ya da kalitesiz çanta kullanmadığınız için kendinizi daha iyi hissedersiniz.  

Konu çantaların orjinalliğine gelince de aklımıza takılan en önemli soru ise 'acaba bu çanta sahte olabilir mi?' oluyor. 

Şimdiye kadar çantalarımı her zaman orjinal ürün sattığından emin olduğum mağazalardan aldım (Harvey Nichols vb) İnternet alışverişi ise tamamen bir muamma. Orjinal çanta diye satılan pek çok çantanın sahte çıkma olasılığı yüksek zira artık çakma çantaları öylesine iyi yapıyorlar ki anlamak çok zor. Bazı çakma çantalar ise 10 metre uzaktan 'ben sahteyim' diye bağırıyor. 

Şüpheleriniz varsa sahte ve orjinal çantalar arasındaki farkları bariz şekilde gösteren görselleri yukarıda bulabilirsiniz. Sanırım fark ortada! 

You Might Also Like

0 Yorum - Yorum Yazmak icin TIKLA!